Tento týden...

21. prosince 2013 v 14:18 | Adisime
Ehm.. Tak se nám nekompromisně blíží Vánoce. :-)

Tento týden mi končily ve škole klauzury, které jsme měli tentokrát jako čtvrťáci dřív.
V úterý odpoledne proběhly instalace. Nejdříve jsem měla bobky až na půdě, že mé práce už při instalacích u profesora jak kvantitativně, tak kvalitativně neobstojí, ale nakonec to bylo v pořádku. :-)
Ve středu průběžně celý den probíhaly po oborech obhajoby. My se dostali na řadu až po obědě. Nejdříve tedy bodování učitelů. Na svoji obhajobu opravdu nejsem hrdá. Počítala jsem s tím, že půjdu na řadu jako předposlední a šla jsem druhá a naprosto mě to vykolejilo, nervy rázem v kýblu. Hua. Chtěla jsem, aby můj projev působil dobře a místo toho jsem udělala přesně ty chyby, kterým jsem se chtěla vyvarovat. Chjo. :-(
Ale to prazvláštní bodování nakonec dopadlo hezky. :-)
Pak sem snad dám nějaké fotky svých prací a popíšu vám to přesněji.

Jinak na mě možná konečně leze puberta? :-D
Néééé, tu už mám samozřejmě zdárně za sebou (ještě-že-tak). Co pomáhá proti naprosto rozedranýmu bolavýmu srdci? Koncerty, nedostatek spánku, nějaký ten alkohol a cigarety.. nemožnost se soustředit.
Když už si myslíte, že vše může být zase nádherný a že konečně budete šťastný, on vám řekne, že se k sobě podle něj nehodíte a že stejně na Nový rok odjede na půl roku pryč.. vy mu řeknete, že ho milujete...pak se k vám začne chovat líp, častěji vám píše... a pak už se zas na fotce objímá s jinou... no paráda. Dobře, jsem naprosto blbá.

Včera (20.12.) se mi konečně podařilo tak nějak pokoupiti vánoční dárky :-). Tak konečně se můžu pořádně začít těšit na Vánoce. i když stále nechápu, kam ten rok utek, vždyť to je neuvěřitelný, že silvestr nebyl před dvěma měsíci, ale už téměř před rokem!! A dneska tu máme počas jak na jaře. O dvě vesnice dál by se ještě dalo možná i sáňkovat a tady krásně hřeje sluníčko.. možná až moc na to, že jsou Vánoce.
Snad si ale letos přece jen ještě nějakou tu bobovačku, sáňkovačku, koulovačku, sněhulačku, atd. užijem!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama