Tak jak zatím přežívám.. vlastně žiju.

18. května 2014 v 18:32 | Adisime |  Moje tvorba: malba, kresba, grafika..
Maturita.
Maturita, maturita, maturita, maturita, maturita, maturita, maturita, maturita, maturita, maturita,....atp...
Tak mi ve čtvrtek skončila praktická a instalovali jsme na stěny. Pan profesor ve své speciální náladě, tentokráte obzvláště vybroušené, kterou má vždycky na instalaci schovanou, extrémně protivnej jak hovno.

Bylo to hrozný, ale je to za námi a už víme, kde kdo bude "viset".

Obhajoba praktických mě čeká jako první část ústních. Přijede nějaká malířka jakožto oponentka.. Ajajaj.. Prvně jsme měli mít sochaře a teď se to změnilo přímo na malířku - paráda. Ale což.
Ústních se tedy dost bojím. Mám odjakživa problém s mluvením. Nedokážu si představit, že budu mluvit tak dlouho v kuse.. A znovu a znovu.. Strašně se zadrhávám, mluvím trochu pomaleji a prostě fuj..... Ale já se přemůžu. Snad jim budu mít co říct. Taky nerada mluvím o něčem, čím si nejsem stoprocetně jistá. :-D Prostě maturita je pro mě dost velká zkouška, maturita pro mě je překonání se.

Teď mi začíná svaťák. Dneska jsem se začala učit a už mě začíná z toho jít hlava kolem a to jsem na úplným začátku :-D.

Jinak na písemný maturity se mě nikdo nemůže ptát, protože je to pro mě citlivý téma. Ano, udělala jsem je a ani to není tak děsivý, jak se tvářím, ale kolem mě je tolik kamarádek, který to udělaly na výbornou, dokonce některý na extrémně výbornou, že si vedle nich připadám hrozně blbá.
Vím, že to je blbost, že člověk se nemá porovnávat s ostatními a taky s tím míním něco dělat, nějak se s tímhle hloupým "zlozvykem" vypořádat.....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama