Listopad 2017

Figura 3.

22. listopadu 2017 v 18:24 | Karu |  Figura.
Včera jsem se doplazila na figuru. Nejunavenější tvor na světě. Jsem v některých ohledech fakt trochu magor. Normální člověk by se na to vykašlal, když by sotva chodil a cítil se jako kus hadru. Já ne.
Situace je taková, že jsem se ve figuře zhoršila. Asi je to tím, že teď už tolik netvořím jako dřív... Snad se to zas zlepší.Figura 2.

16. listopadu 2017 v 22:08 | Karu |  Figura.
Další úterý, další figura!
Tentokrát se mi popravdě fakt nelíbí... Spěchala jsem, abych ji co nejvíc stihla, ale tím pádem jsem se nějak extra nesnažila, co se týče jejího vykreslení.... I když některá část podle mě celkem ujde.
Tak či onak, stejně vám ji sem dám, to je jasný.

Takhle ořízlá vypadá líp :


Figura 1.

12. listopadu 2017 v 19:18 | Karu |  Figura.
Je opravdu neuvěřitelné, jak ten čas rychle utíká!
Zjistila jsem, že jsem na figuře zase snad půl roku nebyla a celkem mě to mrzí, že si neumím udělat čas...
V tomto týdnu jsem ale čas celkem měla, a tak jsem se rozhodla, že prostě půjdu.
Zase jsem z toho byla dost nesvá, protože tentokrát jsem šla úplně sama, aniž bych tam někoho znala a prostě jak jsem figuru opět dobu nekreslila, tak jsem z toho prvně byla hodně nervózní (klasika). Ale v úterý jsem opravdu šla a jsem ráda!
No, prvně to trochu vypadalo na katastrofu. První, co mě trochu vyvedlo z míry bylo, že nás tam bylo hodně a na mě už nezbyla velká deska, na kterou jsem zvyklá a musela jsem si vzít o dost menší a tím pádem kreslit o dost menší figuru. Což jsem se ale rozhodla brát jako výzvu. :-) Hrůza nastala potom - byli tam tři modelové (2 holky a jeden kluk) a já si zrovna stoupla k holce, které bylo úplně hnedka blbě. :-D No jo, stane se, já je upřímně vždycky obdivuju, že někteří fakt bez hnutí vydrží pózovat... Bohužel tato modelka to nedávala, asi měla špatný tlak, nebo něco a tak vydržela v póze vždy jen velmi krátce.... (ale o přestávkách jí bylo mnohem líp. :-D)
A tak to prostě dopadlo tak, že tam mám hodně chyb, jak pokaždé stála jinak. A samozřejmě jsem to ani nedodělala, to se fakt moc nedalo. :-D Dost mě překvapilo, když učitel řekl, že už končíme. Ale co už, i tak jsem ráda, že jsem šla a pokusím se si najít čas zase pravidelněji, tak uvidíme, jak to půjde.:-)
Celkem se mi zrovna líbilo, jaké barvy jsem zvolila, tak škoda, že to tak dopadlo:Halloween makeup 2.

9. listopadu 2017 v 18:12 | Karu |  Facepainting/bodypainting.
Ano, vím, že to sem přidávám extrémně pozdě, že Halloween už dávno byl, ale nějak nebyl čas ani chuť to sem dát. A vím, že sem moc lidí momentálně nechodí, tak jsem si říkala, že je to jedno... Příští rok si ale na to dám pozor, pokud bude blog nadále fungovat. Usmívající se
Je to tedy další malování na obličej, taková příšerka, kdo mě sledujete na instagramu, tak jste ji již mohli vidět.Usmívající se
Oči jsem celkem odflákla, bohužel jsem neměla čas si s něma víc vyhrát... Nerozhodný


Halloween makeup.

5. listopadu 2017 v 12:30 | Karu |  Facepainting/bodypainting.
Když byl nedávno ten halloween, tak i když se u nás moc neslaví, přece jen jsem se rozhodla se s vámi podělit o nějaké nápady na masku, na makeup. Tento první je tedy starší a nebyl tvořen na halloween, ale na maškarní ples, ale myslím, že to nevadí. :-)
Omlouvám se za kvalitu fotek, je to foceno ještě mým předešlým mobilem a nebyl to žádný zázrak. :-D


V lese najde se... opět houby.

3. listopadu 2017 v 13:34 | Karu |  Fotografie.
Byly jsme před pár týdny s mamkou na houbách, tak jsem si opět nemohla pomoct a fotila. Bohužel stále jen na mobil. :-/